Zbudujemy twój sukces

Strony szyte na miarę Twoich potrzeb

 Wszystkie projekty realizujemy w oparciu o najnowsze standardy projektowania stron www. Pomagamy klientom na każdym etapie tworzenia strony – od rejestracji domeny internetowej po pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Nie wiesz od czego zacząć? Bez obaw! Kompleksowo wesprzemy Twój biznes.

Nasze usługi skierowane są także do osób posiadających już stronę internetową ale chcących ją „odświeżyć”. Wykonujemy projekty graficzne stron w oparciu o Responsive Web Design. Responsywne strony internetowe automatycznie dopasowują zawartość strony do rozdzielczości urządzanie na którym są wyświetlane. Dzięki takiemu rozwiązaniu wzrasta komfort przeglądania strony internetowej przez użytkownika.

System CMS

Do każdej strony tworzymy panel CMS dostępny dla klienta. Umożliwia on samodzielną edycję strony.

Zabezpieczenia SSL

Na życzenie klienta konfigurujemy dodatkowe zabezpieczenia oraz podpinamy certyfikat SSL ( ikona zamkniętej kłódki )

Social Media

Wiążemy stronę www z twoim profilem w Social Media umożliwiająć udostępnianie treści czy też bezpośrednią komunikację z poziomu strony.

Sklep internetowy

Tworzymy rozbudowane sklepy internetowe oraz "mini bazarki" wewnątrz już istniejącej witryny. Wykorzystujemy tylko sprawdzone platformy e-commerce.

Statystyki

Nasi klienci w pakiecie premium otrzymują bezpośredni dostęp do statystyk i analiz ruchu na stronie www.

Pozycjonowanie

Strony optymalizujemy pod kątem najpopularniejszych wyszukiwarek. Jako dodatek możemy zająć się również bezpośrednim marketingem twojej witryny.